O firmie

Firma Handlowo Usługowa PROMIX Wioletta Krajewska powstała w czerwcu 2000 roku.

Od chwili założenia, firma zajmowała się hurtową sprzedażą koksu opałowego. Dość wąska specjalizacja zaowocowała, że dzisiaj należymy do nielicznych firmy posiadających nadal Status Autoryzowanego Sprzedawcy Koksu.

 

Tymczasem krótki szkic historyczny:

 

W drugim kwartale 2002 roku firma uzyskała status Autoryzowanego Sprzedawcy, ówczesnego Kombinatu Koksochemicznego "ZABRZE" S.A. - dzisiaj - JSW S.A.

Przez całe lata istnienia Koksownii  Dębieńsko (sierpień 2019 r.), firma nasza była największym Dealerem koksu opałowego, osiagając, co roku najwyższy poziom sprzedaży.

Obecnie jesteśmy nadal ściśle związani z Jastrzębską Spółką Węglową w zakresie sprzedaży koksu z Koksownii Jadwiga w Zabrzu-Biskupicach i Koksowni Przyjaźń w Dąbrowie Górniczej.

 

Równolegle nawiązaliśmy ścisłą współpracę w zakresie dystrybucji koksu opałowego z bytomską koksownią Carbo-Koks Sp. z o.o., której obecnie jesteśmy Generalnym Sprzedawcą, w segmencie koksu opałowego.

 

W styczniu 2019 r. uzyskaliśmy również Status Autoryzowanego Sprzedawcy Koksownii Zdzieszowice - Arcelor Mittal Poland.

 

II kwartał 2019 r. pozwolił na rozszerzenie oferty o koks tzw. chemiczno-opałowy z Koksownii Częstochowa NOWA Sp. z o.o.

 

 

Jesteśmy prywatną firmą ceniącą ponad wszystko lojalność i dobro obopólnej współpracy.

 

Działamy prężnie, szybko reagujemy na zmieniające się warunki  rynkowe.

 

Ponad 20 letnie doświadczenie właściciela firmy oraz służb handlowych pozwala naszej firmie być godnym partnerem zarówno dla Producentów koksu oraz wymagających Odbiorców.

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.